Rekrutacja Bielsko

Witamy na stronie rekrutacji do nowej siedziby Poofi w Bielsku Białej.

Aby wypełnić formularz rekrutacyjny kliknij tutaj lub przejdź na tą stronę:

 

https://poofi.pl/rekrutacja-bielsko/formularz-rekrutacyjny-bielsko-biala/

 

Poofi to marka, która już od 7 lat cieszy się zaufaniem młodych rodziców.

Ogromną uwagę poświęcamy na projektowanie funkcjonalnych i oryginalnych produktów oraz na jak najlepszą obsługę naszych klientów.

Firma szybko się rozwija, co jest zasługą pracy całego naszego zespołu, zaangażowania i rzetelności obecnej na każdym etapie działania.

Jeśli chcesz poznać naszą pracę i dołączyć do zespołu, zapoznaj się z poniższymi kryteriami i napisz do nas.

 

Obecnie rekrutujemy na stanowiska:

1. Customer Support Hero – sklep internetowy

Czy lubisz pomagać innym, rozwiązywać ich problemy i wsłuchiwać się w to co mają do powiedzenia? Jeżeli odpowiedź brzmi “tak”, a dodatkowo lubisz pracę zróżnicowaną i dynamiczną, często pod presją czasu, nie boisz się “wiercić komuś dziury w brzuchu” żeby dostać odpowiedź na swoje pytanie, jesteś dynamiczny i zaradny, to ta praca jest dla Ciebie.

Twoim głównym celem będzie opiekowanie się klientami – szczególnie tymi którzy zwracają się do nas z zapytaniami lub reklamacjami. Miarą realizacji tego celu będzie zadowolenie klientów które przekłada się na polecenia naszych produktów znajomym, opinię o firmie w mediach społecznościowych oraz w efekcie na większą sprzedaż naszych produktów.

Oprócz głównych zadań wymienionych powyżej będziesz także wykonywał zadania dodatkowe. W zależności od Twoich predyspozycji mogą to być:

 • projektowanie komunikacji z klientem, projektowanie kampanii sprzedażowych w internecie
 • obsługa klientów kluczowych, w tym zagranicznych (doradztwo przy składaniu zamówień, utrzymywanie kontaktu)
 • obsługa systemu zamówień sklepowych
 • pakowanie zamówień

Oczywiście nie będziesz robił tego wszystkiego – wybierzemy część z powyższych działań i dostosujemy to stanowisko do Twoich predyspozycji.

2. Koordynator Produkcji Tekstylnej

 • jeżeli masz doświadczenie we współpracy z krojowniami, szwalniami, dostawcami tkanin i dodatków,
 • potrafisz negocjować warunki współpracy, pilnować terminów i jakości
 • lubisz pracować w małej, dynamicznej firmie, gdzie wszyscy się znają i czerpią satysfakcję z tego, że praca jest zrobiona
 • nie lubisz monotonii w pracy a nagłe zwroty akcji i nietypowe zadania są dla Ciebie fajnym wyzwaniem

To ta praca jest dla Ciebie i koniecznie wyślij nam swoje zgłoszenie.

Jesteśmy niedużą ale prężnie rozwijającą się firmą z branży dziecięcej. Skupiamy się na projektowaniu i sprzedawaniu naszych produktów, natomiast produkcję zlecamy zewnętrznym szwalniom. Dlatego kluczowe jest stanowisko Koordynatora Produkcji Tekstylnej, który dzięki sprawnej współpracy ze szwalniami będzie w stanie zapewnić wysoką jakość i terminowość dostaw produktów.

Ważne żebyś zrozumiał, że w naszej firmie każdy nastawiony jest na rozwiązywanie problemów. Często trzeba zrobić też coś co wykracza poza standardowy zakres obowiązków. Także skala produkcji w tym momencie sprawia, że do Twoich obowiązków dojdą dodatkowe, takie jak na przykład:

 • sprawdzanie jakości i pakowanie przyjętego towaru “na półki”
 • pomoc przy pakowaniu paczek dla klientów
 • pomoc przy sourcingu – przy poszukiwaniu oraz organizowaniu dostaw nowych produktów zarówno w Polsce jak i za granicą

3. Magazynier w internetowym sklepie tekstylnym

Jako magazynier będziesz odpowiedzialny za sprawne i szybkie pakowanie paczek dla klientów, którzy kupili produkty w sklepie internetowym. Pakujemy paczki zarówno dla klientów indywidualnych, gdzie paczki są mniejsze i pieczołowicie zawinięte w bibułkę, jak i dla sklepów, gdzie kartony są spore (100 cm wysokości) i mogą ważyć do 20 kg.

W tej pracy ważna jest precyzja i szybkość. Każda pomyłka jest bardzo kosztowna, bo wiąże się z wymianą błędnie wysłanego towaru, co oznacza że jesteśmy na tym zamówieniu stratni. Dlatego niezwykle istotna jest dokładność.

Jeżeli powyższy opis jeszcze cię nie odstraszył to koniecznie wyślij nam swoje zgłoszenie ;)

Jesteśmy niedużą, prężnie rozwijającą się firmą, dlatego każdy z nas robi często rzeczy wykraczające poza podstawowy zakres obowiązków. W Twoim przypadku w zależności od Twoich predyspozycji będziesz zaangażowany także w:

 • przyjmowanie produktów od dostawców, kontrolę jakości produktów i pakowanie ich “na półkę”
 • obsługę systemu zamówień sklepowych, generowanie listy zamówień, dokumentów dla kuriera oraz dokumentów sprzedażowych (faktur, paragonów)
 • odpowiadanie na zapytania klientów, rozpatrywanie reklamacji

To stanowisko dostosujemy do Twoich umiejętności i predyspozycji. Na pewno nie będziesz robił wszystkiego co zostało wyżej wymienione ;)

4. Projektant Tekstyliów – Krawcowa

Jeżeli lubisz tekstylia, lubisz projektować i odszywać wzory nowych, nietypowych produktów, nie znosisz bałaganu w miejscu pracy a jednocześnie “wrzuty” i zwroty akcji o 180 stopni nie wytrącają cię z równowagi, jeżeli wreszcie nie boisz się żadnej pracy – czy to poprawki źle wszytego zamka, czy pomocy w pakowaniu produktów, czy na przykład przyjęcia dostawy, to poniższa praca jest dla Ciebie.

Jako Projektant nowych produktów będziesz próbował wiele razy zanim osiągniesz zadowalający efekt. Na początek pomysły na produkty dostaniesz od przełożonych, ale po zapoznaniu się z firmą i specyfiką branży na pewno sam będziesz miał ich wiele. Z uwagi na mały rozmiar firmy nie będziesz jednak wyłącznie projektował. W zależności od Twoich umiejętności i predyspozycji możliwy jest Twój udział w następujących obszarach:

 • pomoc w sesjach zdjęciowych i filmowych (dekoracje scenografii, itd)
 • pomoc w magazynie wysyłkowym (pakowanie paczek dla klientów)
 • pomoc w produkcji (przyjmowanie dostaw, kontrola jakości, opieka nad dokumentacją produktową)

Wielozadaniowość stanowiska pozwoli Ci bardzo dobrze poznać firmę i jej operacje. Bardzo dobrze zgrasz się z zespołem i nabędziesz nowych umiejętności.

Głównym celem Projektanta jest sprawne zaprojektowanie oraz udokumentowanie produktów spełniających zapotrzebowanie firmy. Miarą realizacji tego celu jest czas poświęcony na stworzenie finalnego wzoru produktu.

Cele i miary pozostałych czynności zależeć będą od Twoich faktycznych predyspozycji i zakresu obowiązków.

5. Kontroler jakości produktów tekstylnych

Czy zauważasz każdą zaciągniętą nitkę, a nierówno złożony kocyk nie daje Ci spokoju? Do tego nie lubisz ślamazarnej pracy, szybko podejmujesz decyzje i lubisz kiedy rzeczy są zrobione? W takim razie to stanowisko jest dla Ciebie!

Jako Kontroler Jakości będziesz odpowiedzialny za przyjmowanie dostaw towaru od naszych kooperantów (szwalni). Wszystkie produkty w dostawie muszą zostać sprawdzone pod kątem naszych norm jakościowych, a następnie ładnie spakowane “na półkę”, aby były gotowe do spakowania do paczki dla klienta.

W zależności od Twoich predyspozycji i umiejętności do tego podstawowego zakresu obowiązków dojdzie jeszcze kilka dodatkowych, na przykład takich:

 • koordynacja współpracy z kooperantami. Jeżeli masz doświadczenie w branży szwalniczej, a idealnie jeżeli masz kontakty do szwalni i krojowni, to będziesz idealnym kandydatem na stanowisko Koordynatora produkcji tekstylnej, na które teraz także rekrutujemy. Wówczas obie te funkcje zostaną połączone w jedno stanowisko
 • możliwe jest także, że bardziej skupisz się na czynnościach magazynowych i wówczas oprócz kontroli jakości będziesz pakował także paczki dla klientów i współpracował z Customer Service. Wówczas połączone zostanie to stanowisko ze stanowiskiem Magazyniera (także prowadzimy na nie rekrutację)
 • możesz także pomagać przy sesjach zdjęciowych, przy obsłudze klienta lub obsłudze procesu wysyłkowego

Dokładny zakres obowiązków zostanie ustalony po rozmowie kwalifikacyjnej i będzie zależał od Twoich umiejętności i predyspozycji.

6. Specjalista ds Sourcingu i Rozwoju Produktów

Jeżeli lubisz wyszukiwać nowe produkty na internecie, a do tego:

 • nie straszne Ci żmudne i długotrwałe negocjacje, ustalanie szczegółów drogą mailową z partnerami zarówno z Polski jak i z Dalekiego Wschodu,
 • potrafisz szukać informacji technicznych lub prawnych na stronach urzędów, agencji certyfikacyjnych, itd
 • jesteś skrupulatny, wszystkie informacje potwierdzasz mailowo i potrafisz orientować się w skomplikowanych ustaleniach

To jesteś idealnym kandydatem i koniecznie wypełnij formularz zgłoszenia.

W zależności od Twoich predyspozycji, umiejętności i doświadczenia do Twoich obowiązków należeć będzie jeszcze:

 • koordynacja produkcji tekstylnej. Jeżeli masz doświadczenie we współpracy z krojowniami i szwalniami to powyższe stanowisko zostanie połączone ze stanowiskiem Koordynatora Produkcji Tekstylnej, na które także prowadzimy rekrutację,
 • a może lepiej czujesz się w sprawach księgowo-rozliczeniowych? W takim razie zajmować się będziesz takimi kwestiami jak przypominanie klientom o płatnościach, przygotowywanie co miesiąc faktur dla księgowości oraz pomoc przy rozliczaniu projektów unijnych

Dokładny zakres obowiązków zdefiniowany zostanie po rozmowie kwalifikacyjnej a nawet po okresie próbnym.

7. Pomocnik Produkcji

Czy lubisz widzieć efekty Twojej pracy, szybko podejmujesz decyzje, a tekstylia nie są Ci obce? W takim razie to stanowisko jest dla Ciebie!

Jako Pomocnik Produkcji będziesz odpowiedzialny za przyjmowanie dostaw towaru od naszych kooperantów (szwalni). Wszystkie produkty w dostawie muszą zostać sprawdzone pod kątem naszych norm jakościowych, a następnie ładnie spakowane “na półkę”.

Dokładny zakres obowiązków zostanie ustalony po rozmowie kwalifikacyjnej i będzie zależał od Twoich umiejętności i predyspozycji.

8. Specjalista ds Sprzedaży

Ta praca jest dla osoby nastawionej na osiąganie wyników. Jeżeli największą satysfakcję w pracy daje Ci zdobywanie klientów, uwielbiasz kontakt z ludźmi i potrafisz zaprzyjaźnić się niemal z każdym, to koniecznie wyślij nam swoje CV!

Twoim głównym celem będzie zdobywanie nowych klientów – głównie sklepów detalicznych sprzedających asortyment wyprawkowy. Miarą realizacji tego celu będzie sprzedaż dla nowych klientów. Pozostałe cele to animowanie sprzedaży wśród klientów istniejących, a także budowanie i aktualizowanie bazy danych klientów potencjalnych.

Oprócz głównych zadań wymienionych powyżej będziesz także wykonywał zadania dodatkowe. W zależności od Twoich predyspozycji mogą to być:

 • obsługa klienta sklepowego oraz detalicznego – customer service (obsługa głównie przez email, czasami przez telefon)
 • projektowanie komunikacji z klientem, projektowanie kampanii sprzedażowych w internecie
 • obsługa klientów kluczowych, w tym zagranicznych (doradztwo przy składaniu zamówień, utrzymywanie kontaktu)
 • obsługa systemu zamówień sklepowych
 • pakowanie zamówień

Oczywiście nie będziesz robił tego wszystkiego – wybierzemy część z powyższych działań i dostosujemy to stanowisko do Twoich predyspozycji.

Uwaga – na tym stanowisku wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego.

Czego możesz się spodziewać pracując w Poofi?

 • jesteśmy młodą firmą, rozwijamy się, więc wiele rzeczy dopiero tworzymy (procedury, procesy, itd)
 • wszyscy jesteśmy bardzo nastawieni na zadowolenie klienta
 • działamy jako zespół – chcemy otwartej, szczerej komunikacji
 • jeżeli coś nie wyszło, to w pierwszej kolejności naprawiamy problem, a w drugiej zastanawiamy się jak ustawić proces tak, żeby w przyszłości nie dochodziło do błędów
 • w związku z ogromną ilością zamówień, pomysłów, produktów, zmian, itd – czasami jest trochę chaotycznie ;)

Oferujemy:

 • umowę o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • samodzielne stanowisko pracy
 • miłą atmosferę pracy
 • możliwości rozwoju zawodowego
 • pyszną kawę

 

Masz szansę pracować w ciekawym, dynamicznym zespole. Tutaj każdy z nas jest sobą, dzięki czemu razem tworzymy miejsce, w którym można cieszyć się pracą.

Jeżeli odpowiada Ci nasza firma i opisane wyżej stanowisko, wypełnij formularz na tej stronie.

Uwaga – rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia nadesłane poprzez formularz. Proszę nie wysyłać osobnych aplikacji.