Zestaw przyjazny dziecku

Poofi Classic - kocyk i jasiek, poduszka dla noworodka, len, bawełna organiczna, zestaw do kołyski i wózkaZ przyjemnością informujemy, że zestaw do wózka i kołyski Poofi otrzymał główną nagrodę w konkursie Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka!

W tym roku odbyła się już dwunasta edycja konkursu, którego celem jest wybranie i promowanie najbezpieczniejszych produktów, spełniających najwyższe standardy.  Komisja, w skład której wchodzili szanowani pedagodzy, specjaliści branży dziecięcej oraz artyści, wyłonili laureatów w kilku kategoriach.  W naszych zestawach do kołyski i wózka docenili niebanalny design, użycie naturalny materiałów, staranne wykończenie, funkcjonalność, a także atrakcyjną cenę. Jednym słowem: dostrzegli wszystko to, za co nasi klienci kochają zestawy do kołyski i wózka Poofi.

Zestawy do kołyski i wózka Poofi od momentu debiutu cieszą się niesłabnącą popularnością. Doskonale sprawdzają się zarówno jako okrycie na spacery, jak i kołderka do łóżeczka. Są niezwykle praktyczne – po wyjęciu kołderki otrzymujemy lekki i naturalny kocyk z bawełny organicznej i lnu, w sam raz na ciepłe, słoneczne dni.  Niebanalne wzory sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zestawami do wózka i kołyski. Chętnie wysłuchamy Waszych opinii zarówno na temat tego, jak i innych produktów Poofi!

 

Skomentuj