Poofi na Święta

Święta to prawdziwie magiczny czas – to stwierdzenie zawiera w sobie dużo prawdy. Wspólne przygotowania, spędzenie czasu z rodziną, potrawy, które tak smakują tylko w te kilka dni w roku. Mimo zimowej pory, myśląc o świętach, wyobrażamy sobie przyjemne ciepło domowego ogniska. Niezależnie od okoliczności mamy ochotę nieco pozytywniej spojrzeć na otaczający nas świat i ludzi wokół nas.

Niezaprzeczalnie, istotnym elementem świątecznej atmosfery są prezenty – nie muszą być duże, wartościowe czy wymyślne – ważne, by obdarowany poczuł, że naprawdę włożyliśmy dużo pracy w jego wybór, przez cały rok niczym puzzle kolekcjonując delikatne sugestie. Wybór idealnego prezentu bywa uciążliwy. Zwłaszcza, gdy chcemy, aby łączył on w sobie szereg cech: z jednej strony musi być czymś wyjątkowym, z drugiej, dobrze, aby podarunek był praktyczny. Poofi łączy w sobie te cechy, dlatego polecamy się na święta :)

W ofercie mamy propozycje zarówno dla Mam, jak i Maluszków:

Jeśli przyszła mama jest typowym zmarzluchem, pod jej choinką powinien znaleźć się koc Poofi dla Mam. Jest duży, niezwykle miękki i cieplutki, wręcz idealny do zaznania chwili relaksu z książką i ciepłą herbatą w dłoni. Koc dla mamy to trafiony prezent dla kobiety w ciąży, ponieważ sprawdzi się także podczas pielęgnacji Maluszka – jego rozmiar pozwoli na to, by karmiąca mama odkryła nim siebie i dziecko, zapewniając mu ciepło i poczucie bezpieczeństwa.

http://wordpress-93711-264402.cloudwaysapps.com/shop/products/koc-dla-mamy/

Poduszka „9” będzie stanowiła idealny prezent dla kobiety w ciąży. Jeśli chcemy podarować przyszłej mamie odrobinę luksusu, warto poprosić o Mikołaja o dostarczenie jej poduszki do spania dla kobiet w ciąży.

Poduszka „Dziewiątka” jest dostępna w dwóch odsłonach:

W kolekcji Classic: http://wordpress-93711-264402.cloudwaysapps.com/shop/products/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy/

W kolekcji Pure: http://wordpress-93711-264402.cloudwaysapps.com/shop/products/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-poofi-pure/

 

Wybierając prezent dla Noworodka, warto uwzględnić praktyczne aspekty. Piękne, kolorowe zabawki kuszą na sklepowych półkach, jednak w pierwszych tygodniach życia, Maluch najbardziej potrzebuje bliskości. Dopiero uczy się świata, więc nadmiar bodźców może być dla niego nieco przytłaczający. Świeżo upieczeni rodzice ucieszą się z praktycznego prezentu, stanowiącego element wyprawkowy.

Jeśli w Waszej rodzinie ma się wkrótce pojawić Maluszek, Poofi przygotowało specjalne zestawy zimowe: ocieplany kocyk, czapkę i szalik. Doskonale sprawdzą się w gondolce podczas zimowych spacerów, szczelnie otulając Maluszka i zapewniając mu komfort termiczny:

http://wordpress-93711-264402.cloudwaysapps.com/shop/products/zestaw-zimowy/

 

Dla rodziców, którzy debiutują w nowej roli, proponujemy rożek niemowlęcy z kolekcji Poofi Pure:

http://wordpress-93711-264402.cloudwaysapps.com/shop/#/shop/products/rozek-niemowlecy-poofi-pure/

 

Kolejną świąteczną propozycją Poofi są pościele z bawełny satynowej. Ciepłe i eleganckie, połączą wszystkie aspekty udanego prezentu: funkcjonalność, estetykę, a także odrobinę luksusu:

http://wordpress-93711-264402.cloudwaysapps.com/shop/products/biala-posciel-niemowleca-z-bawelny-satynowej-78-100-cm/

 

Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdążyli znaleźć idealnych upominków, mamy dobrą wiadomość: nasz Mikołaj ciężko pracuje i wszystkie zamówienia złożone do godziny 10 w piątek (20.12.2013 r.) na czas trafią pod choinkę :)
(Gwarancja dotyczy produktów wysyłanych firmą kurierską – przesyłki pocztowe realizujemy na odpowiedzialność klienta).

 

 

Skomentuj