Poofi na językach

Witajcie,

Jak zapewne wiecie nasze poduszki zadebiutowały na rynku w styczniu tego roku. Nie spodziewaliśmy się aż tak entauzjastycznego odbioru naszych produktów i ich rosnąca popularność jest dla nas ogromną radością. Mamy już wielu zadowolonych klientów i przyjaciół. Zdarza się, że odbieramy od Was maile z podziękowaniem i zdjęcia Waszych uśmiechniętych dzieciaków, dzięki czemu jeszcze bardziej utwierdzamy się w słuszności naszego poduszkowego przedsięwzięcia.

To dla nas bardzo miłe wyróżnienie, że w tak krótkim czasie Poduszka do karmienia Poofi zdobyła Wasze uznanie. Dlatego chcemy podziękować tym, którzy do tej pory nam zaufali :) nasze produkty zostały z zauważone i docenione także przez kilka niezależnych portali parentingowych.

Pozwólcie, że pochwalimy się tym co o nas piszą inni :)

Blog “One Little Happiness”Poduszka jest wielofunkcyjna teraz kładę w niej Marcysie i mam pewność że jest jej wygodnie i bezpiecznie
Czytaj więcej
Poduszka powstała głównie z myślą o mamach karmiących, które cenią komfort i zwracają uwagę na wysoką jakość produktów.
Czytaj więcej
Blog “Sweet Milieu”Ta poduszka jest nieprzeciętnie miła i przyjemna w dotyku, wydaje mi się, że będzie idealna dla takiej delikatnej skóry Malutkiej
Czytaj więcej

Wykonana z obłędnie przyjemnych w dotyku i eleganckich w wyglądzie tkanin z doskonałym wypełnieniem, miękkim a jednocześnie na tyle sztywnym by leżące na poduszce dziecko nie zapadało się. Dzięki swojej konstrukcji nadaje się dla mam szczupłych jak tęższych dla mam wysokich i niskich
Czytaj więcej
Blog “Kobieta w ciąży”Śpię z poduszką teraz w łóżku i sprawuje się wyśmienicie. Do końca mojej ciąży jeszcze ponad miesiąc (40 dni dokładnie) i sądzę, że w tym czasie poduszka będzie dla mnie bardzo przydatna. A jak już na świecie pojawi się Moja Mała Foczka to będę ją karmić na poduszce. Już się nie mogę tego doczekać!
Czytaj więcej
Poduszka Poofi – to taka mała luksusowa rewolucja, na którą czekało wiele mam karmiących. Nie jest wypchana styropianem, nie jest obszyta brzydkim materiałem w krówki, nie robi się bezkształtnym workiem po miesiącu karmienia. Wystarczy dotknąć jej, aby przekonać się, że jest to produkt nakierowany na potrzeby mam i ich małych dzidziusiów
Czytaj więcej
Kiedy otrzymałam do testowania poduszkę wielofunkcyjną Poofi, moją uwagę natychmiast zwrócił bardzo ładny i elegancki design. Kolejną rzeczą, która mnie zachwyciła, po wyjęciu poduszki z opakowania, był niezwykle przyjemny, delikatny i miły w dotyku materiał.
Czytaj więcej
Zastanawiałam się, czy nie jest to produkt z kategorii zbędnego luksusu: na pewno ładny, ale czy potrzebny? Wystarczyło kilka dni i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest to luksus z kategorii tych niezbędnych.
Czytaj więcej
(…) jest to produkt  bardzo dobrze dopracowany i przemyślamy, o którym powinna pomyśleć każda przyszła mama.  Rynek jest duży i możemy znaleźć wszystko, ale jak bym miała porównywać tradycyjnego rogala do karmienia do poduszki Poofi to śmiało mogę stwierdzić, że zwykła poduszka jest  jak Fiatem 126P, podczas gdy Poduszka Poofi  jest dla mnie Mercedesem.
Czytaj więcej

Zachęcamy do komentowania– na naszej stronie poofi.pl, na naszym profilu facebook.pl/Poofi.WithLove.
Każdy Wasz komentarz jest dla nas bardzo cenną wskazówką.

Pozdrawiamy!
Poofi Team

Skomentuj