Nowość! Kocyki tetrowe Poofi

Kocyki tetrowe są kolejnym, praktycznym produktem firmy Poofi. W odróżnieniu od zwykłych pieluszek, kocyki tetrowe wyróżnia przede wszystkim rozmiar. Są duże (120×80 cm) dzięki czemu znajdują dużo praktycznych zastosowań.

Dla niemowlęcia sprawdzą sie jako delikatny kocyk, idealny na letnie dni, można go także złożyć na pół, dzięki czemu w razie konieczności osłoni przed chłodniejszym wiatrem. Kocyka można także z powodzeniem używać jako otulaczka. Zawijanie niemowląt w otulaki staje się coraz bardziej popularne. Jest to bezpieczny i zalecany sposób łagodnego wprowadzenia noworodka w nowe otoczenie. Maluszek, będąc w brzuchu mamy przyzwyczaił się bowiem do ciasnej przestrzeni, dlatego swobodne przebywanie w  łóżeczku czy wózku może być dla nowo-narodzonego dziecka bardzo stresujące. Otulane noworodki sa spokojniejsze i łatwiej zasypiają. Zawijając niemowlę w bawełniany, tetrowy kocyk masz pewność, że nie narazisz dziecka na przegrzanie, a jednocześnie zapewnisz mu poczucie bezpieczeństwa.

Oprócz tych zastosowań, nietrudno wyobrazić sobie użycie kocyka tetrowego Poofi jako ręczniczek kąpielowy (ma bardzo dobre właściwości chłonne i szybko wysycha), podkład higieniczny, osłona wózka przed słońcem, prześcieradło do łóżeczka, podręczny śliniaczek czy zabezpieczenie ubrania przed ulewaniem.  Sami wiemy jak dużo nieprzewidywalnych sytuacji z maluszkiem zdarza się każdego dnia – w domu czy na spacerze.

Kocyki produkowane są w Polsce z tkaniny tetrowej o najwyższej dostępnej gramaturze. Oznacza to, że kupując  kocyk tetrowy Poofi robisz tak, jakbyś kupowała co najmniej dwa podobne produkty dostępne na rynku. Wynika to z tak zwanej “zawartości tetry w tetrze” :) – w naszej tetrze ta zawartość jest najwyższa, bo wynosi aż 120 gram na metr kwadratowy. Dzięki temu kocyk tetrowy Poofi jest trwalszy, bardziej miękki, nie defasonuje się i dużo lepiej się prezentuje.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną produktu oraz do zadawania pytań (mailowo: poofi@poofi.pl lub na naszym fanpage na facebooku). Na wszystkie z przyjemnością odpowiemy.

 • Kocyki tetrowe Poofi
 • Kocyki tetrowe Poofi - dla chłopca
 • Kocyki tetrowe Poofi - dla dziewczynki
 • Kocyk tetrowy Poofi
 • Kocyki tetrowe Poofi

Komentarze

 1. Ola

  Dziękujemy za kocyki-są super mieciutkie :)

  Odpowiedz
 2. Basia

  Kocyki są niezastąpione w podróży, służą mi jako kocyk oraz ręczniczek dla dziecka, fajnie że są dwa;-)

  Odpowiedz

Skomentuj