Jak wypróbować poduszkę Poofi?

Każda z nas przed zakupem czegokolwiek, a już na pewno tak ważnej rzeczy jaką jest poduszka do karmienia, chciałaby mieć możliwość przetestowania produktu. Dlatego podpowiadamy Wam w jaki sposób możecie sprawdzić naszą wyjątkową poduszkę. Są dwa sposoby:

1. Zamów na poofi.pl i testuj przez 21 dni!

Jeśli nie jesteś pewna jaka poduszkę do karmienia kupić warto żebyś mogła sama się przekonać czym wyróżnia się poduszka Poofi. Dokonaj zakupu poduszki w sklepie internetowym Poofi. Jeżeli poduszka nie będzie spełniała Twoich oczekiwań,  po prostu ją nam odeślij a my bez żadnych formalności zwrócimy Ci pieniądze. Masz  aż 3 tygodnie na jej sprawdzenie :) Szczegóły procedury zwrotu znajdują się we wpisie Reklamacje i zwroty.

2. Sprawdź i przymierz w sklepie stacjonarnym

Oczywiście najłatwiej produkt przetestować w sklepie – dlatego wciąż wiele osób nie decyduje się na zakupy przez internet lub jeżeli to robi, to po wcześniejszej wizycie w jednym lub nawet kilku sklepach. Nasze produkty są dostępne w sklepach tradycyjnych w kilku miastach w Polsce. Cały czas pracujemy nad tym, aby takich było coraz więcej. Dokładną i zawsze aktualną listę znajdziecie w zakładce Sklepy i showroomy. Pomocna mapka z dokładnymi lokalizacjami, adresami i numerami telefonów znajduje się poniżej:


Pokaż Poofi – sklepy i showroomy na większej mapie

Chciałabyś żeby Poofi było bliżej Ciebie?

Jeżeli w Waszym ulubionym sklepie z akcesoriami dzicięcymi nie ma naszych produktów a uważacie że być powinny, prosimy o taką informację – skontaktujemy się ze wskazanym sklepem i postaramy się, żeby produkty Poofi były także tam :)

Piszcie do nas na poofi@poofi.pl

Chetnie też z Wami porozmawiamy :) Kasia  792 179 279

 

Skomentuj